Egyik nagyon kedves barátnőmmel, Encivel összedugtuk fejünket a nyáron... Enci fotós és emellett dekorképeket, motivációs posztereket, gyerekszoba dekorációt készít. Lessetek be a Lizy Dekor oldalra, nagyon jó kis ajándékötleteket találtok! Kislányom, Anna névnapjára nagyon szupi posztereket kapott tőle, IDE kattintva megnézhetitek. 
Szóval ezek után gondolkodtam... Én mivel dekorálnám a szobámat? Imádom a könyveket, vannak kedvenceim és kedvenc idézeteim... Szóval felvetettem Encinek mi lenne ha közösen alkotnánk valamit? Bár a tavaly tervezett olvasószobám nem valósult meg, de a halószobánk egyik sarka olvasósarokként funkcionál. A falat illetve könyvespolcomat olyan szívesen dekorálnám kedvenc könyveimből származó idézetekkel! 
Enci fontosnak tartja a személyiségfejlődést, a folyamatos tanulást és életünk összefüggéseinek mélyebb megértését, így ennek megfelelően válogattunk a sok-sok idézet között. Fontos szempont volt, hogy az idézeteknek legyen mondanivalója és mögöttes tartalma, akár olyas valaki számára is, aki nem olvasta a könyvet. Az így válogatott idézetek felhasználásával készítettünk a könyv stílusának megfelelő termékeket.  
Egyik kedvenc könyvem Colleen Hoover Velünk véget ér című műve. (Véleményem a könyvről ITT olvashatod.) Ebből a könyvből választottunk néhány idézetet:

"Mindenki követ el hibákat. Az ember jellemét nem a hibái határozzák meg, hanem az, hogy tanul-e ezekből a hibákból, vagy csak kifogásokat keres rájuk.”

„Néha könnyebbnek tűnik egyszerűen a kitaposott ösvényt követni ahelyett, hogy szembeszállnánk a félelmeinkkel, és belevetnénk magunkat az ismeretlenbe akkor is, ha egyáltalán nem biztos, hogy talpra fogunk érkezni.”

 "Rossz emberek nem léteznek. Mind csak emberek vagyunk, akik néha csinálunk rossz dolgokat.”

        

A prototípus már a polcomon is van, könyvtámaszként funkcionál. 😊
Másik nagyon nagy kedvenc írónőm Brittainy C.Cherry. Minden könyvét szeretem, de a legnagyobb kedvencem a Lebegés című regénye. (Értékelésem a könyvről megtaláljátok ezen a linken.) 
„Nem kell örökké jól lenned. Semmi baj sincs azzal, ha valaki rosszul érzi magát, mert fájdalma van. És az sem baj, ha elveszettnek érzed magad, mintha sötétben tapogatóznál, és tudod, miért? Mert a rossz napok miatt lesznek a jobbak még jobbak.”




„Megéri a szívfájdalom azt a pár percnyi boldogságot, amiben részesülünk. És az összetört szív darabkái összeilleszthetők. Marad ugyan néhány heg meg vágás, és égő fájdalomként vissza-visszatérnek a múlt emlékei, de mi ez a fájdalom valójában? Emlékeztető arra, hogy még élünk. Olyan, mint az újjászületés.”


"Ismered azt a helyet a rémálmok és az álmok között? Ahol sohasem jön el a holnap, és a tegnap fájdalma teljesen megszűnik? Ahol a szíved egyszerre dobban a szívemmel? Ahol nem számít az idő,és a légzés sem teher? Ahol nem létezik más, csak a könnyű lebegés? Ott szeretnék élni. Veled."

      

UPDATE! 
Colleen Hoover Confess-Vallomás című könyvéből is van két idézet, ami belopta magát a szívünkbe. Ezekhez is készült egy-egy kép! 
"Vannak emberek, akiket szép lassan megismerünk, és vannak emberek, akiket mintha már a legelső pillanattól kezdve jól ismernénk."

"Önzetlenség. Minden kapcsolatnak ez kéne, hogy legyen az alapja. Ha valaki igazán szeret téged, akkor sokkal fontosabb neki az élvezet, amit ő okoz teneked, mint amit te okozol őneki."



☝☝☝Most pedig a segítségeteket szeretném kérni. Ti mit szóltok ezekhez a képekhez, könyvtámaszokhoz? Tetszik vagy nem tetszik?Dekorálnátok ilyennel a szobátokat, asztalotokat, polcotokat?Nektek melyik a kedvenc? Van olyan könyv, amiből szívesen látnátok kedvenc idézetet egy ilyen könyvtámaszon, polcdekoron? Az őszinte véleményetekre vagyunk kíváncsiak! Az aktivitást díjazzuk!😉

A képeket egyébként megvásárolhatjátok a következő linken: Etsy
Ha pedig a megrendelésnél a megjegyzés rovatba beírjátok, hogy VIVIEN, akkor a rendelésetek mellé még egy kis meglepetés ajándékot is kaptok! 😊
A kínálat folyamatosan bővül fog új termékekkel, de mindez nem egyszerű folyamat, sok egyeztetést és utánajárást igényel. 😊